جمعه ٢١ مرداد ١٤٠١
فارسی : الفارسیه : Persianعربی : العربیه : Arabicانگلیسی : الانجلیزیه : English
آخرین مفالات
پاریس قربانی تکفیر
سید ابوالفضل حسینی
بررسی ریشه های ایدئولوژیک حوادث تروریستی پاریس
بعد از حوادث فرانسه بسیاری از تحلیلگران داخلی مثل همیشه، ریشه این حمله ها را صرفا از نگاه سیاسی مورد بررسی قرار دادند و حمایتهای غرب از این گروهها را دلیل رشد این گروهها و قوت گرفتن آنها دانستند. البته این تحلیل تا حدود زیادی صحیح و قابل قبول است اما آنچه در این زمان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و وظیفه ما است که آن را گوشزد کنیم، بررسی ریشه های ایدئولوژیک این حوادث است.
 ١٩:٣٤ - سه شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
هیس! دخترها فریاد نمی زنند
چ
بشارت به یک شهروند هزاره سوم
بوسیدن روی ماه
همرنگ جماعت!
از ماست که بر ماست
یادگیری شرطی
طهارت نفس و درک معارف قرآن
شرطی سازی کنشگر
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4089
 بازدید امروز : 27
 کل بازدید : 2263011
 زمان بازدید : 0.2813
سخیف ترین کتاب
سخیف ترین کتاب مقدس

 منبع : پايگاه علمي تحقيقاتي مغناطيس

 نويسنده : محمد صادق بدخش    ایمیل : sadegh.badakhsh@yahoo.com

 نوشته شده در تاريخ : 1392/07/06   ( آخرين ويرايش : 1392/07/27 )

بسم اله الرّحمن الرّحیم

سخیف ترین کتاب مقدس

هر دین و مذهبی برای خود کتب مقدسی دارد و عقائد و رفتار و ارزش هایش را با آن کتاب هماهنگ می کند.

این کتاب ها در شکل و مضمون با یکدیگر متفاوت هستند که بررسی آن ها می تواند نشان دهنده میزان اعتبار آن مذهب باشد.

با صرف نظر از میزان صحت و سقم مفاهیم و مضامین مطرح شده در آن ها باید گفت ساده ترین مسئله برای انسانی که مدعی رهبری مردم ومعرفی کتاب هدایت برای آن هاست این است که قواعد زبان خود را بداند و کلام او مشتمل بر ألفاظ و جملات نادرست نباشد.

اما در میان مدعیان کتاب مقدس کسی وجود دارد که حتی ساده ترین مسائل زبان عربی (با توجه به اینکه کتاب او عربی است) را در سخن خود رعایت نکرده و کلماتی را استفاده کرده که حتی خردسالان عرب زبان چنین خطاهایی مرتکب نمی شوند.

او در کتاب بیان عربی می گوید: "ٲنتم اذا استطعتم کل آثار النقطه تملکون ولو کان چاپا  فان الرزق ینزل علی من یملکه مثل الغیث قل ٲن یا عبادی خیر التجاره هذا ، ٲن ٲنتم بمن نظهره تؤمنون."

(بیان عربی- صفحات 42و 43)

یعنی : شما چون توانایی یافتید ، تمام آثار نقطه (میرزا علی محمد باب) را مالک شوید هر چند که آن آثار چاپی باشد (نه خطی) که البته رزق و روزی، بر کسی که آنها را داشته باشد همچون باران فرو می ریزد. ای بندگان من، بهترین تجارت این کار( داشتن آثار باب) است اگر شما کسی را که آشکارش می کنیم  باور دارید!

هر کسی کمترین آشنایی با زبان عربی داشته باشد می داند دو حرف "چ" و "پ" در این زبان وجود ندارد همانطور که در هیچ یک از آیات قرآن، اثری از آن ها نمی بینیم ولی این شخص مدعی در کتاب مقدسش از این حروف استفاده میکند.

بله این شخص کسی نیست جز بهاء الله. البته أثرات زیاد ایستادن در آفتاب (عملی که او زیاد انجام می داده است) به این موارد محدود نمی شود و ان شاء الله در آینده مسائل دیگری از این دست را بیان خواهیم کرد.

 

جهت دانلود مقاله اینجا کلیک کنید.

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد.درج مطالب باذکر منبع بلامانع است
All rights are reserved.
راه اندازی، اجرا و بروزرسانی: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم) بهار 1392     Powered by: MatinTime (Development of Information) 2013